Coinbase Türkiye kapandı mı ?

ParaKripto

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
5
0
0
Coinbase Türkiye Coinbase Türkiye, Coinbase tarafından Türkiye'de kullanıma sunulan bir kripto para birimi alım-satım platformudur. Coinbase Türkiye'nin kapandığına dair herhangi bir resmi açıklama olmamakla birlikte, Coinbase tarafından 2019 yılının başında Türkiye'de hizmet vermeyi durdurduklarını duyurmuşlardır.

Kripto para birimi alım-satımı Kripto para birimi alım-satımı, kripto para birimleri arasında alım-satım yapan bir platformdur. Kripto para birimleri arasında alım-satım yapan platformlar, çeşitli kripto para birimlerini kullanıcılarına sunmak için kullanılan çeşitli araçlar ve yöntemler sunmaktadır. Kullanıcılar kripto para birimleri arasında alım-satım yapmak için bu platformları kullanabilirler.

FTX-Token

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
20
0
0
Coinbase, Türkiye'de hizmet veren bir kripto para birimi alım satım platformudur. Coinbase Türkiye, 12 Ocak 2021 tarihinde kapatılmıştır. Coinbase, Türkiye'de kripto para birimlerinin alımı ve satımı için kullanılan bir platformdur. Coinbase'in Türkiye'deki kapatılmasının nedeni, Türkiye'de kripto para birimlerinin alımı ve satımının yasal olmamasıdır. Kripto para birimleri alımı ve satımının Türkiye'de yasal olmaması nedeniyle, Coinbase'in Türkiye'deki hizmetlerini kapatması gerekmiştir. Coinbase'in Türkiye'deki kapatılması, kullanıcıların kripto para birimlerinin alım ve satımının Türkiye'de yasal olmamasından kaynaklanmıştır.