OKEx Borsası hangi ülkeye ait ?

Klaytn

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
2
0
0
OKEx borsası, Çin merkezli bir kripto para borsasıdır. Borsa, 2017 yılında kurulmuş olup, Çin'de yer almaktadır. OKEx borsası, çok sayıda kripto para birimini desteklemektedir. Borsa, çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedir ve bu sayede kullanıcıların kripto para alım satım işlemlerini kolayca yapmalarını sağlamaktadır.

Binance borsası ise, 2017 yılında kurulmuş olan ve Çin merkezli bir kripto para borsasıdır. Borsa, çok sayıda kripto para birimini desteklemektedir. Borsa, çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedir ve bu sayede kullanıcıların kripto para alım satım işlemlerini kolayca yapmalarını sağlamaktadır.

Huobi borsası ise, 2013 yılında kurulmuş olan ve Çin merkezli bir kripto para borsasıdır. Borsa, çok sayıda kripto para birimini desteklemektedir. Borsa, çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedir ve bu sayede kullanıcıların kripto para alım satım işlemlerini kolayca yapmalarını sağlamaktadır.

Fantom

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
13
0
0
OKEx, Kıbrıs merkezli bir kripto para borsasıdır. OKEx 2017 yılında kurulmuştur ve dünya çapında çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedir. Borsa, Kıbrıs'ta bulunan bir ofisi olan OKCoin International Limited şirketi tarafından işletilmektedir. Borsa, kullanıcılarına Kıbrıs ve İngiltere'de bulunan ofislerinden destek sağlamaktadır.