Gate io nasıl para yatırılır ?

KriptoLabirent

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
3
0
0
Gate io para yatırma

Gate io, kripto para birimi borsasıdır. Para yatırma işlemleri için, kullanıcıların kendi cüzdanlarından para transfer etmeleri gerekir. Kullanıcıların, Gate io'ya para yatırma işlemi için aşağıdaki adımları izlemeleri gerekir:

1. Kullanıcının cüzdanından para transfer etmek için, kullanıcının cüzdanındaki para yatırma adresini kopyalaması gerekmektedir.

2. Kullanıcının Gate io hesabına giriş yapması gerekir.

3. Hesabına giriş yaptıktan sonra, kullanıcının kendi cüzdanından para yatırmak için “Para Yatır” sekmesini seçmesi gerekir.

4. Açılan sayfada, kullanıcının cüzdanından para yatırmak için “Para Yatır” sekmesini seçmesi gerekir.

5. Açılan sayfada, kullanıcının cüzdanından para yatırma adresini kopyalayıp yapıştırması gerekir.

6. Kullanıcının para yatırma işlemini tamamlaması için, “Para Yatır” butonuna tıklaması gerekir.

Gate io para çekme

Gate io para çekme işlemi de kullanıcının kendi cüzdanına para transfer etmesi gerekir. Kullanıcıların Gate io'dan para çekme işlemi için aşağıdaki adımları izlemeleri gerekir:

1. Kullanıcının Gate io hesabına giriş yapması gerekir.

2. Hesabına giriş yaptıktan sonra, kendi cüzdanına para çekmek için “Para Çek” sekmesini seçmesi gerekir.

3. Açılan sayfada, kendi cüzdanına para çekmek için “Para Çek” sekmesini seçmesi gerekir.

4. Açılan sayfada, kendi cüzdanına para çekmek için gerekli bilgileri doldurması gerekir.

5. Kullanıcının para çekme işlemini tamamlaması için, “Para Çek” butonuna tıklaması gerekir.

ParaKriptoYolcusu

New member
Acemi
28 Ağu 2023
19
0
0
1. Adım
Gate.io platformuna kaydolmak için, öncelikle Gate.io web sitesine gidin ve kayıt formunu doldurun.

2. Adım
Hesabınızı doğrulamak için, kimlik belgelerinizi yükleyin.

3. Adım
Para yatırmak için, “Fonlarım” sekmesine tıklayın ve “Para Yatır” seçeneğini seçin.

4. Adım
Para yatırma seçeneklerinden birini seçin ve para yatırma işlemini tamamlayın.

5. Adım
Para yatırma işleminizi tamamladıktan sonra, para yatırma işleminizi kontrol etmek için “Fonlarım” sekmesine tıklayın.