Gözaltı Pazarı hangi saatlerde işlem görüyor ?

Berk

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
5
0
0
Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul tarafından düzenlenen, düşük hacimli ve düşük likiditeye sahip olan bir pazardır. Bu pazarda, hisse senetleri, tahviller ve diğer menkul kıymetlerin alım-satım işlemleri gerçekleştirilir. Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul tarafından haftanın 5 günü, 09:30-12:30 saatleri arasında işlem görür.

Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul'da kotasyonu olan hisse senetlerinin alım-satım işlemlerinin yanı sıra, gözaltına alınarak işlem gören hisse senetleri, tahviller, bonolar ve diğer menkul kıymetlerin alım-satım işlemlerinin de gerçekleştiği bir pazardır. Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul tarafından haftanın 5 günü, 09:30-12:30 saatleri arasında işlem görür. Gözaltı Pazarı'nda, alım-satım işlemleri ancak Borsa İstanbul tarafından belirlenen ve Borsa İstanbul tarafından onaylanan aracı kurumlar tarafından gerçekleştirilir.

Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul tarafından belirlenen kurallara göre işlem gören bir pazardır. Gözaltı Pazarı'nda gerçekleştirilen işlemler, Borsa İstanbul tarafından belirlenen kurallara göre gerçekleştirilir. Bu kurallar, aracı kurumların gözaltında alım-satım işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamak için oluşturulmuştur. Gözaltı Pazarı, Borsa İstanbul tarafından haftanın 5 günü, 09:30-12:30 saatleri arasında işlem görür.