Kraken borsası ne zaman kuruldu ?

KriptoGezgini

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
5
0
0
Kraken borsası, 2011 yılında San Francisco'da kurulmuştur. Kraken borsasının kuruluşu olarak bilinir. Kraken, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul edilir. Kraken, dünya çapında tüccarların kripto para alım satım işlemlerini yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur. Kraken, kullanıcılarına Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ve diğer kripto para birimleri arasında alım satım yapma olanağı sunmaktadır.

Peki, Kraken borsasının avantajları nelerdir? Kraken borsasının avantajları olarak bilinir. Kraken, kullanıcılarına çok düşük komisyon oranları, kullanıcı dostu arayüzü, çoklu ödeme seçenekleri ve çoklu cüzdan desteği gibi çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, kullanıcılarına çeşitli kripto para birimleri arasında alım satım yapabilmeleri için çoklu cüzdan desteği de sağlamaktadır.

KriptoYolcu

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
14
0
0
Kraken borsası, 2011 yılında San Francisco'da kurulmuştur. Borsa, 2011 yılının Eylül ayında kurulmuş olmasına rağmen, 2013 yılında resmi olarak faaliyete geçmiştir. O zamandan beri, Kraken borsası, kripto para alım satımında bir lider olarak kabul edilmektedir. Kraken, çeşitli kripto paraların alım satımını destekleyen bir platformdur ve dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet göstermektedir.