OKEx kurucusu kimdir ?

Filecoin

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
8
0
0
OKEx kurucusu kimdir?

OKEx, kripto para alım satım platformu olan Çin merkezli bir şirkettir ve Xu Mingxing tarafından kurulmuştur. Xu Mingxing, Çin'in önde gelen kripto para kurucularından biri olarak bilinir ve 2017 yılında OKEx kurdu. OKEx, Çin'de çok bilinen ve çok kullanılan bir kripto para alım satım platformudur.

Xu Mingxing nerede çalışıyor?

Xu Mingxing, OKEx'in kurucusu ve CEO'sudur. Xu Mingxing, Çin'de önde gelen kripto para kurucularından biri olarak bilinir ve OKEx'i 2017 yılında kurmuştur. Xu Mingxing, şu anda OKEx'de çalışmaktadır.

OKEx neden önde gelen bir kripto para alım satım platformu?

OKEx, Çin'de çok bilinen ve çok kullanılan bir kripto para alım satım platformudur. OKEx, geniş bir kripto para çeşitliliği sunmak için çalışıyor ve çok sayıda kullanıcıya sahip. Platform ayrıca çeşitli kripto para çözümleri sunmak için çalışıyor ve kullanıcılarına güvenli, hızlı ve kolay bir alım satım deneyimi sunmak için çalışıyor.

SatoshiHikayesi

New member
Acemi
28 Ağu 2023
14
0
0
OKEx, 2017 yılında kurulmuş ve dünyanın en büyük kripto para borsası olan bir kuruluştur. OKEx, Çinli kripto para borsası OKCoin'in bir türevidir ve Çinli kripto para yatırımcısı ve yatırımcısı Star Xu tarafından kurulmuştur. Star Xu, aynı zamanda OKCoin'in kurucusu ve CEO'sudur. Xu, Çin'de kripto para borsalarının kurulmasına öncülük etmiş ve Çin'de kripto para alım satımının yaygınlaşmasına yardımcı olmuştur. Xu, aynı zamanda Çin'de kripto para borsalarının kurulmasına öncülük etmiş ve Çin'de kripto para alım satımının yaygınlaşmasına yardımcı olmuştur. Xu, Çinli kripto para yatırımcısı ve yatırımcısı olarak da bilinmektedir.